Skyllberg Industri AB

SE 694 99 Skyllberg
Tel +46 (0)583-403 00
Fax +46 (0)583-402 25
www.skyllbergindustri.se
info@skyllbergindustri.se

Vägbeskrivning

Välkommen att kontakta oss

 

Ivan_webb.jpg
Ivan Svensson
Vd och försäljningschef, robotsvets
0583-407 10
070-666 91 71
ivan.svensson@skyllbergindustri.se

helena_j.jpg
Helena Johansson
Kvalitetschef
0583-407 14
073-354 94 84
helena.johansson@skyllbergindustri.se
hakan_melin.jpg
Håkan Melin
Ekonomichef
0583-407 05
hakan.melin@skyllbergsbruk.se
 
micke_g.jpg
Mikael Godlund

Försäljningschef, tråd och spik
0583-407 13
070-379 59 87
mikael.godlund@skyllbergindustri.se
 
ulrica.jpg
Ulrika Andersson
Säljare, fakturering
0583-407 32
ulrika.andersson@skyllbergindustri.se
annalena_j.jpg
Anna-Lena Hindorf
Säljare, spik
0583-403 00 
anna-lena.hindorf@skyllbergindustri.se
 
Mats Skålberg
Mats Skålberg
Säljare Tråd och Spik
076-770 12 01
mats.skalberg@skyllbergindustri.se
paivi.jpg
Päivi Bäckman
Spedition, administration
0583-407 81
paivi.backman@skyllbergsbruk.se
claes_berntsson.jpg
Claes Berntsson
Produktionschef
0583-407 24
070-360 97 90
claes.berntsson@skyllbergindustri.se
 Pär Andersson
Pär Andersson
Operativ gruppledare, Tråd och Spik
0583-407 22
par.andersson@skyllbergindustri.se
 
Leif_Korberg_2013.jpg
Leif Körberg
Operativ gruppledare, robotsvets
0583-407 44
leif.korberg@skyllbergindustri.se